| State_Andrei_1997 a întrebat:

De ce nu imi merge sunetul in Windows 7? daca instalez sau reinstalez driver-ul imi merge dar doar putin, la fel si daca dau restart.Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Pai... Da volumul mai tare la boxa (raspuns clasic)
sau.
http://i.imgur.com/QuqECr9.jpg

| State_Andrei_1997 explică (pentru AnimatedSignature):

Ai dreptate e raspuns clasic dar stiu si eu de el asa ca, ai alte sugestii? P.S.:Sa nu fie clasice! laughing))0

| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Pai ar trebui sa instalezi din nou windowsul ca asa am patit si eu acum cativa ani da cu windows xp... funda?

| State_Andrei_1997 explică (pentru Georgescu_Mihaela_1977):

Stiu si eu... windows-ul il am de o luna