| Carla2324 a întrebat:

De ce nu ma arata online pe Facebook si messanger la prieteni, cand de fapt eu sunt online si nu pe invizibil

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu știu, dar când afli sa îmi spui și mie ca și eu vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mobil: nu utilizezi in acel moment acea aplicatie.
Pe desktop/web: umbli in alt tab sau fila Facebook nu are focus (ai un notepad deschis pe de-asupra sau umbli in alt program?)

| Carla2324 explică (pentru anonim_4396):

Nu am nimic deschis sau ceva...gen intru pe Facebook pe telefon sau pe messanger si nu ma arata deloc online? si imi da acolo ca is pe availability da la prieteni nu le arata deloc