| Lovelly4YOU a întrebat:

De ce nu ma lasa sa pun desktop background? Mi-o pune cateva minute dupa care ecranul devine negru. Am windows7 dar nu e original.
Celui care ma ajuta dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Nu e inregistrat. Cauta pe net Windows 7 activator. Iei oricare si te descurci la folosire apoi dai restart la PC si gata tongue

Bafta!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta este.Nu ai windows cu licenta.Am patit si eu la fel.Ia-ti licenta la windows.

| TzP a răspuns:

Iti trebuie un program care sa-ti activeze Windows. Incearca Windows Loader, daca nu merge incearca Remove WAT.

| Stitch92 a răspuns:

Din aceasta cauza ca este o copie, ci nu originalul.

| saske117 a răspuns:

E o optiune ca sa ti se schimbe imaginea de backround, trebuie sa intri in setari si s-o dezactivezi, asta, ori ai virusi iar calculatorul a activat modul protect

| saske117 a răspuns:

E o optiune ca sa ti se schimbe imaginea de backround, trebuie sa intri in setari si s-o dezactivezi, asta, ori ai virusi iar calculatorul a activat modul de protejare

| monica2000 a răspuns:

Si mi-e mi se intampla asta ( si al meu nu era original )... Schimba windows-ul. Funda?

| SmackER a răspuns:

Windows-ul e contra-facut si iti cere sa il validezi.Gasesti aici tot ce iti trebuie:
http://sirburuslan.com/blog-internet/388/Licenta_gratis_pentru_Windows_7/

| gabytza1595 a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie la Windows Vista big grin...e din cauza ca windows-ul este o copie a celui original... dar nu stiu cum sa remediezi situatia, banuiesc ca trebuie sa cumperi o licenta dupa net. happy