| misty87 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu desktopul, este negru si nu pot pune nici-un wallpaper. Am incercat sa intru la desktop background dar nu ma lasa. Pun un wallpaper si se face negru inapoi ce sa-i fac?
Va rog ajutati-ma dau funda!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai licenta la Windows.

| laurentiu80 a răspuns:

Pai tu folosesti un windows crackuit si probabil ti-a expirat perioada trial. Incearca sa cauti pe google windows loader in caz de folosesti win 7 sau activator xp in caz de folosesti win xp.

| TJohannaB a răspuns:

In eu am aceeași problema si cred ca este din cauza ca Windows-ul nu este original si trebuie sa il schimb.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Îţi apare cumva un mesaj pe ecran: Windows is not ge-nu-i-ne?
Dacă da, pentru windows 7 vezi http://www.tpu.ro/......sa-ceav-d/
Dacă foloseşti Windows xp iei ăsta -> http://goo.gl/tRX8r
şi localizezi într-unul din dosare Anti Wpa 3.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Inseamna a ai o eroare cu windowsul, reinstaleaza-l!
Te pup, pa pa! :*

| adybutterfly a răspuns:

Descarca Malwarebytes Anti-Malware, ruleaza-l si vii cu o fundita dupa restart

| Logit3k a răspuns:

Daca ai instalat de curand windowsul crackuit l-ai instalat cu netul pornit si vede ca nu este windows original...incearca sa il reinstalezibig grin

| misty87 explică:

Nu scrie nimic de geniune, pur si simplu nu pot pune o poza pe desktop. Iconitele imi apar sunt acolo doar ca nu merge sa pun o amarata de poza.

| aGnY a răspuns:

Reinstal windowshappy