| sergO3 a întrebat:

De ce nu merg boxele? Ele sunt conectate la pc si am instalat driveru

5 răspunsuri:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Stai un pic, CE DRIVER AU BOXELE, wtf?! Poate vrei sa spui ca ai instalat driverele pentru placa de sunet. Pai vezi poate au buton sa le pornesti, sau ai volumu 0 ( da click pe difuzorul de langa ceas si da-l la maxim.)

| sergO3 explică (pentru AlexandruTeodor):

Is pornite si volumul e pe maxim

| Mihaitza009 a răspuns:

Placa ta de sunet inseamna ca nu mai e buna incearca sa cumperi o placa de sunet (gasesti si la 30lei) si apoi bagi jack-ul de la boxe in acea placa de sunet si o sa mearga ca nou

| sergO3 explică (pentru Mihaitza009):

Boxele nu merg de o saptamana iar ieri mi-au mers 30 de min dupa care o trebuit sa sting Pc-ul iar azi iarasi nu mai merg

| Mihaitza009 a răspuns (pentru sergO3):

Inseamna ca e o problema din placa de sunet;;
daca nu merge cu o alta placa de sunet inseamna ca s-a ars ceva in placa de baza