| aRmagedd0n a întrebat:

De ce nu merge sa downloadez nimic de pe internet?
Orice as incerca sa downloadez nu merge mi se descarca pana la capat si dupa asa ramane, nu merge nici sa deschid folderul repsectiv! Mentionez ca am Windows XP si azi l-am instalat.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FlorynFlOo a răspuns:

Mai bine ai baga windows 7. Microsoft nu mai sustine windows xp din 8 aprilie. Practic nu mai primesti update-uri, nimic. Daca iti apare Error Launching Installer exista o solutie. Dar cel mai bine schimba windowsul pentru ca nu mai ai ce face cu el.

| aRmagedd0n explică (pentru FlorynFlOo):

Si mai e ceva, fratele meu a incercat sa-si instaleze un joc (Metin2RO) si ii da o eroare de genul: "Iti trebuie o versiune Windows NT 5.0 or mai noua pentru instalare" sau ceva de genul asta. Poate va ajuta mai mult chestia asta.

| FlorynFlOo a răspuns (pentru aRmagedd0n):

Ti-am spus nu mai ai ce face, da-l incolo de xp o fi fost el bun... dar acum nu mai e.Cel mai bine baga windows 7.

5 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Incearca mai intai sa instalezi aceasta suita de securitate, dupa care ar trebui sa verifici ce drivere ai instalat. Ar merge si un Cclenear, alege varianta free! Instaleaza Driver Booster, il lasi sa scaneze, iti alegi ce drivere vrei sa instalezi! Poate gasesti ceva virusat.
http://www.piriform.com/ccleaner/download
http://360safe.com/totalsecurity.html

| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Problema e conexiunea ta al internet(se intrerupe).
Nu mai folosi xp! Poate ai un virus la xp lucru care e din ce in ce mai comun si nu o sa aiba vreo rezolvare:
https://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg

| aRmagedd0n explică:

Sa mai mentionez ceva: Astazi fratele meu mai mic a incercat sa-si instaleze un joc (Metin2RO) si la instalare ii da o eroare de genul: Iti trebuie versiunea Windows NT 5.0 ori mai noua pentru instalare. Daca ajuta la ceva, poate intelegeti mai bine.