| NaturalLl a întrebat:

De ce nu merge sa mai trimit e-mail? Dau pe "compose" pana ma satur si nu merge. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Reinstealaza-ţi browserul folosid Iobit Uninstaller, fa un scan al windowsului cu kaspersky total security de virusi si pe urma mai stam de vorba si te ajut! Funda?

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Unde domne pe yahoo, gmail, aol, mail.com? Când o să învăţaţi să daţi detalii clare că nu suntem,, samanta să ghicim noi ori clarvăzători să ştim de fiecare ce şi cum.

| NaturalLl explică (pentru Anonimuserr):

Yahoo.

| Anonimuserr a răspuns (pentru NaturalLl):

Reinstealaza-ţi browserul folosid Iobit Uninstaller, fa un scan al windowsului cu kaspersky total security de virusi si pe urma mai stam de vorba si te ajut! Funda?