| bitzu1993 a întrebat:

De ce nu merge sa modific volumu de la laptop din tastele speciale? Dau Funda...

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Posibil sa nu fi instalat driverul pentru tastatura.

| bitzu1993 explică (pentru Intruder19):

Dami Sii mie un link de unde pot downloada driverul asta ...iti dau funda

| Intruder19 a răspuns (pentru bitzu1993):

Cauta pe pagina de support a producatorului ca eu nu am de unde sa stiu ce laptop ai.

| bitzu1993 explică (pentru Intruder19):

Toshiba satelitte c885 e pe alb

Răspuns utilizator avertizat
| jeek0 a răspuns:

Nu ai instalat un driver

| bitzu1993 explică (pentru jeek0):

Da-mi si mie linkuu de unde pot lua driverul...am model Toshiba satelitte c885 pe alb....iti dua funda daca merge

| 7uPCR7 a răspuns:

Fa setarile manual din control panel..sau instaleaza driverul!