| bitzu1993 a întrebat:

Acum 4 zile am instalat un windows 7 ultimate pe laptop.....Si nu imi merge sa modific volumul din tastele speciale pentru volum.....De ce? va rog un raspuns folositor:*:*:*

5 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Instaleaza driverele pentru tastatura. spune-mi ce model de laptop e? si te ajut sa le gasesti...

| bitzu1993 explică (pentru angelicsin):

Laptop toshiba..nus modelu e alb

| bitzu1993 explică (pentru angelicsin):

E Toshiba satelite c885

| qwertyasdf1234 a răspuns:

Salut, Tastatura e plug and play, nu exista drivere pentru ea...happy
Exista drivere acpi, cauta pe google modelul tau de laptop

| Popa_Vasyle_1996 a răspuns:

Scrii pe google numele firmei de la laptop....intri pe site-ul lor si cauti driverele speciale pentru laptopul tau....cred k ar trebui driveru de la placa de sunet