| adelle23 a întrebat:

De ce nu merge youtube-ul? Pana acum cateva minute imi mergea si acum nici nu vrea sa se mai incarce pagina. stiti oare de ce? sad

Răspuns Câştigător
| mugurel021978 a răspuns:

Se mai intampla sa cada cate un server sa ai conexiune slaba. nu dispera asta e internetul.

10 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Mie imi merge f bine! Probabil a cazut serverul.

| BiiBiis a răspuns:

Si la mine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine mergehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine merge! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge.

| vinhotse a răspuns:

Metoda 1: actualizați browserul

Metoda a doua: ștergeți memoria cache a browserului

Metoda 3: Actualizați sau reinstalați Adobe Flash Player

Metoda 4: Reglați setările firewall-ului pentru a vă verifica computerul pentru malware

Metoda 5: dezactivați pluginurile de browser inutile

Metoda 6: Când redați videoclipuri 4K, selectați un browser care acceptă un codec VP9

Sursă: Depanarea erorii de redare YouTube

| Intrebatoru99 a răspuns:

Cate chestii descarci in timp ce te uiti pe Youtube XD

| MrTDKJ a răspuns:

Se intampla asta deoarece legatura ta la internet este supra solicitata, ca atunci cand incerci sa downloadezi ceva de pe Internet, viteza la internet scade, iar viteza de incarcare a unei pagini creste sau este o problema de la furnizorul tau, daca este de la el, ia legatura cu ei si adule la cunostinta problema ta.