| Rj a întrebat:

Am internet mobil pe vodafone si niciodata nu imi merge youtube-ul. Pentru un video de 3 minute trebuie sa-l las sa se incarce cel putin o ora. Nu stiti ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ionut_8418 a răspuns:

In acest caz nu ai ce sa faci. Asa este conexiunea la intenet, este interent mobil, nu te poti astepta sa mearga la super viteza, ai un trafic si un download limitat. Este conceput pentru messenger, mail, fakebook, etc.

Numai bine!

3 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Auzi da-mi si mie modelul de telefon la adresa de YM: alexandru2321 si iti voi explica mai multe

| Nane a răspuns:

Pai nu prea ai ce face in privinta asta... poti sa le ceri sa iti schimbi abonamentul de la internet sau daca nu, renunta la ei si baga internet de la Akta. Este foarte bun, platesc 53 Lei pe luna la internet si la cablu tv(ceea ce este foarte putin). nu va mai trebui sa astepti sa se incarce videoclipul si un film de 700 mb il vei downloada in 3-4 minutewinking

| Ionut_8418 a răspuns:

Bai @Alex, ce vrei tu sa explici ma? Ce model sa iti dea? Ai mancat cumva dupa jos?