| anonim_4396 a întrebat:

De ce ***************** nu vad persoanele din lista de mess?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Daca stau pe invizibil? verifica l pe cel care vrei sa stii daca e pe mess /poate nu vrea sa fie vazut.

| emma_6707 a răspuns:

Daca nu-ti vezi toata lista s-ar putea sa fie eroare de la mess sau in cel mai rau caz sa-ti fi spart cineva parola si sa dea delete la toata lista[putin probabil]
sau pur si simplu sa fie pe invisible cum a spus si EUSIATIT ai putea sa incerci sa-i verifici pe persiangap.com
:*:*