| vladutzumuresan1996 a întrebat:

De ce se aprinde singur laptopul noaptea?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Are un virus da o devirusare, scoate bateria din el, nu are cum sa se deschida singur, il bagi in sleep sau in hibernate eu stiu

| K0sti a răspuns:

E bantuit! Ai verificat setarile de power, inainte de a pune intrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe bateria de langa ceas si apoi more power options.In fereastra ce apare, in stanga dai pe Choose what the power buton does. Setezi la toate 4 sau cate ai acolo Shut Down. Salvezi setarile de os, save changes si gata.Nu cred ca se va mai aprinde.

| HuShEr a răspuns:

Verifica la power options si dezactiveaza waker times aia e problema

| MateiSebastian a răspuns:

E masochist! Nu-ti mai tine brichetele pe langa el. Ar fi in stare sa te aprinda si pe tine.
Cred ca porneste ca sa-si faca ceva update-uri.

| Marian_Bilac_1998 a răspuns:

Îl pui pe stand-by și probabil atingi mausul, închide cu turn of și nu mai ai probleme

| Ionut_Murgu_1993 a răspuns:

Nu cred ca intelegeti. Sa eliminam rahaturile cu bateria in colt si cu wake.up pornit. Stiu ft bine sa umblu pe un pc stiu sa verific si setari si tot ce vrei si tot se aprinde. Chestia asta nu tine de setari, pur si simplu se aprinde, am fost si cu el in garantie si habar nu au avut ce sa-mi zica. Banuiesc ca si aia au verificat bios ai setari nu?