| SonicTheHedgehog a întrebat:

De ce mi se aprinde telefonul noaptea singur cand ma culc?

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Posibil sa fie de la setari ori sa fie o defectiunie happy dar cel ma sigur din setari verifica la luminozitate, sau poate se blocheaza tastele

| VladHelp a răspuns:

Poate ai notificari de la facebook sau alte aplicatii.

| catagame a răspuns:

Poate apesi tu din greseala prin somn ori este setata vreo alarma sau se adapteaza vreun joc ori are probleme cu ecranul ori e o fantoma laughing))))

| DeeaDede1010 a răspuns:

Poate ti-ai pus un program automat

| Cosma_Andrei_1995 a răspuns:

Banuiesc ca telefonul pe care il detii ar un sistem de operare Android.
Uita-te in setari si acolo trebuie sa iti apara asa: Programare pornire/oprire. Da-i click si mai departe o sa te descurci tu!