| Andreiii19 a întrebat:

De ce se blocheaza mouseul? De exemplu merge normal si dintr-o data se blocheaza, isi revine peste 1-2 secunde, iar merge normal si tot asa... Am windows 7 pe 32 de biti, mouseul este genius DX-150 cu port USB

Ce pot face?
Am reinstalat windowsul, pc nu are virusi, am instalat driver pentru mouse ( cu DriverMax, detecteaza automat driverele care trebuie)

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Mouse-ul e stricat si ca sa te convingi cumpara altul nou si vezi daca se blocheaza la fel.

| Andreiii19 explică (pentru Cosminovici18):

Nu este stricat am incercat si pe o unitate cu windows xp si acolo merge perfect

2 răspunsuri:
| Popescu_AdrYan_1994 a răspuns:

Ce performante are pc ul tau? mouse ul e prin bluetooth?