| MineTugay a întrebat:

De ce se blocheaza PC-ul tot timpul, adica nu pot accesa mai multe pagini pentru ca se blocheaza?
P.S :Care este cel mai bun windows?

Răspuns Câştigător
| vladaia a răspuns:

Ok atunci e bine. De ex eu pe laptop am 2 gb ram cu windows 8.1 si ruleaza excelent. Ideea e ca eu nu folosesc antivirus. Am windows defender care nu solicita ramii. Poti pune orice win dar de la 7 in sus fara antivirus. Si la windows 7 eu personal iti recomand avast sau bit defender care sunt perfecte

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows 7

| gelu1970 a răspuns:

K0sti mi-a luat vorba. deci stii care e cel mai bun Windows la ora actuala.
probabil ca pc-ul tau are nevoie sa-i dedici o ora, timp in care sa-i faci optimizarile necesare. nu intotdeauna o formatare e unica maniera de a rezolva aceste problema.
daca un stii cum anume se poate optimiza un pc cere ajutor si vei primi.

| vladaia a răspuns:

Important este sa stii cata memorie ram are laptopul tau. Daca are sub 2 gb nu se merita deloc ca bagi windows 7 care intr-adevar este cel mai bun. Cu un pc care are sub 2 gb ram este necesar un xp care si el la randul lui este bun. Daca ai peste 2 gb ram iti recomand windows 7 ultimate care se comporta ireprosabil. Succes cu pc-ul tau!

| MineTugay explică (pentru vladaia):

Nu am laptop, am calculator si am 2 gb ram.