| katallyn01 a întrebat:

De ce se incalzeste laptopul ajunge pana la 71de grade

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sebipopescu1 a răspuns:

Wow laughing ar trebui sa ii cumperi un suport cu ventilator la astfel de temperaturi ti se duce placa de baza si dupa poti sa ii spui pa pa pentru ca e foarte scumpa si nu prea se merita sa o schimbi.
Probabil asta e si problema nu ii mai merge ventilatorul sau nu il tii corespunzator pentru in mod normal el trebuie sa aiba o oarecare distanta intre baza si masa pentru ca altfel nu poate sa elimine caldura