| cdarius15 a întrebat:

Am un laptop si m-i se incalzeste foarte rapid ajunge de la 60grade C pana la 90 grade C ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AngelOfNight a răspuns:

Ia-ti un cooler pentru laptop.
asta sau incearca sa il ti in spatii unde se poate ventila bine pe dedesubt unde are ventilatorul

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Incearca sa il duci la curatat inainte! S-ar putea sa fie suficient. Daca nu e ok, ai nevoie de un cooler.

| BiuL a răspuns:

E simplu. Ia-ti un cooler. Am si eu pentru ca aveam aceeasi problema, acum s-a rezolvat.

| slazzer a răspuns:

Asa am patit si eu cu un ACER si solutia a fost sa il duc la curatat si sa puna ceva solutie noua nu stiu exact numele, e cam 50 lei

| samy95 a răspuns:

Iti trebuie suport pentru laptop cu ventilatoare. Nu ii foarte scump.
Foarte ieftine gasesti aici http://www.tehnoelectric.ro/home.html?page=shop.browse&category_id=218 (numa sa verifici sa fie in stoc)