| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme tot imi apare pe ecranul laptopului niste puncte albe, apoi niste linii si din ce in ce mai pronuntat, aproape pe tot ecranul. Oare sunt de vina pixelii morti? cum pot rezolva problema? sau sunt programe pe net bune? mersi

1 răspuns:
| marsat a răspuns:

Pixeli morti.Am avut si eu aceeasi problema pe zi ce trecea se mareau pana intr-o dimineata cand a murit de tot monitorul.Mergi la un service si vezi ca poti rezolva.Eu nu l-am mai reparat ca nu mai merita banii.