| boss97 a întrebat:

Salut.De cateva zile imi apare pe ecranul laptop-ului niste linii transparente, parca bruiaza ecranul. Oare ce se intamplat si cum pot rezolva problema?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine se intampla asta, doar cand am telefonul pe masuta pe care e calculatorul.Chiar dac ai laptop si stai cu el in pat, daca alaturi e si telefonul bruiaza. Telefon sau alta aparatura. Daca nu ai telefon langa si tot mai face linii, nu pot sa-mi dau seama. Eu am modem si se mai intampla cand trece vreo masina de gabarit depasit.

| Mihaitza009 a răspuns:

Totul este din placa video care este posibil sa nu mai mearga ma refer ca sa supraincalzit odata si apoi s.a ars o rezistenta de pe ea....singura solutie este sa schimbi placa video a laptopului

| pyty12 a răspuns:

S-ar putea sa fie si cum a zis ramon2473 dar probabil este placa video