| curiosul122 a întrebat:

Pe ecranul laptopului deschis apar niste dungi / linii negre ce se extind pe parcurs. Se fac dupa niste pixeli verzi si dupa se fac negrii. Asta e de mai mult timp. mna. am inchis laptop-ul, si am dat cu lanterna fix pe locul unde sunt acele dungi si puncte si se observa acelasi lucru precum ar fi deschis ecranul. Asta inseamna ca pixelii aceia sunt morti de tot?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Posibil sa fie placa video. Du-l in service, sa-ti spuna exact ce are si ce e de facut.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Poate, mergi cu el la cineva care se pricepe.