| pantis a întrebat:

De curand am dat jos un program de downloadat video de pe youtube (free youtube download) am dat jos cateva clipuri dar pe urma mi s`a blocat situl, numai pot sa vad nici un video pe youtube. nu e placa video ca pe alte sit`uri pot sa vad video.am instalat si windowsu din nou si nici o schimbare. vreo parere?!?!?
nu trebuia sa descarc acel program, oare? el mi-a dat totul peste cap sad

1 răspuns:
| Veverita a răspuns:

Si eu il am si nu am nicio problema si am descarcat ce am vrut. oare ai Adobe flash player? s-ar putea sa fie asta de vina.