| NutellaNutella a întrebat:

De fiecare data cand schimb windows-ul calculatorului, acesta se restarteaza si se blocheaza. Ramane doar ecranul negru cu logo-ul firmei pe el. Deja s-a intamplat asta de 3 ori si de fiecare data trebuia dus la reparat si schimbat hard disk-ul. Trebuie sa imi schimb din nou windows-ul si, sincer, imi e frica sa nu se intample din nou la fel. Aveti idee ce ar putea avea?

2 răspunsuri:
| XtReMee a răspuns:

Eu as zice ca e de la placa video apoi nu stiu asteapta sa-si dea mai multi cu parerea

| FyfyRoly21 a răspuns:

Nu este de la windows.este de la hard disk.mi s-a intamplat si mie. daca e pc trebuie sa cumperi o unitate centrala noua, daca e laptop trebuie sa schimbi hardul happy