| adriangabor92 a întrebat:

De pe ce site pot cumpara o unitate de calculator performanta? Cat costa o unitate de calculator performanta?

7 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Salut. Unul din site'urile de pe care poti cumpara este CEL.ro - ai preturi bune dar trebuie sa iti alegi tu componentele. Eu iti recomand: Intel Core i5-530, 4GB DDR3, placa video nVidia Ge Force 9800, HDD minim 320 Gb, placa de baza, restul - ce vrei tu. Bafta, Costi!

| Quiss a răspuns:

De pe emag.ro si costa cateva milioane de lei vechi. Acum insa depinde si ce intelegi tu prin unitate performanta...

| Dizzydizz a răspuns:

Okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. am eu una super performanta asemanatoare cu ce a zis prietenul tau sau chiar mai buna daca te intereseaza sunama la nr 0766742179

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. am eu una super performanta asemanatoare cu ce a zis prietenul tau sau chiar mai buna daca te intereseaza sunama la nr 0766742179.are 4 gb d ram placa de 1024 nvidia. hard de 500 gb si multe e foarte performanta ast sa ma suni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. am eu una super performanta asemanatoare cu ce a zis prietenul tau sau chiar mai buna daca te intereseaza sunama la nr 0766742179.are 4 gb d ram placa de 1024 nvidia. hard de 500 gb si multe e foarte performanta ast sa ma suni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costy cat costa o unitate de calculator care sa aiba detaliile spuse de tine?