| emoboy a întrebat:

De unde pot sa descarc local disk H la computer?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De descărcat îţi spun sigur că nu ai de unde. Dar în schimb se poate crea.Haide să îţi explic puţin ce înseamnă local discks. Local disk este o amplasare ce se referă la o partiţie pe HDD-ul tău, la fel cum este local disk C sau D.Aceste partiţii se crează la instalarea sistemului de operare şi este posibilă numai printr-o reinstalare. După reinstalare şi partiţionare dacă ţii neapărat ca o pariţie(excepţie cea de sistem) să ia litera H se poate face asta din coputer management, dasr pentru un novice este mai complicat, deci recomand să apelezi la cineva cine se pricepe.Succese

| Bodo a răspuns:

Nu dat cu seama la mine ce vrut sa spuna. laughing
Serios, ce vrei sa faci? Cum adica sa il descarci? Local disk H e numele unui mediu de stocare, nu se poate descarca.

| protos87 a răspuns:

Local disk H e o unitate. fii mai explicit.