| SuntDur a întrebat:

Cum sa fac cand descarc ceva de pe net sa mi se salveza il Local Disk (Fhappy nu in Local Disk (Dhappy?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?
In Mozilla intra la Unelte->Optiuni ->in tabul General la -> Salveaza fisierele in ->da click pe rasfoieste ->alege partitia care vrei (in cazul tau F) ->click pe OK.
Bafta!

| SuntDur explică (pentru neluL):

ai nimerit chiar mozilia folosesc

| neluL a răspuns (pentru SuntDur):

Pai nu prea am nimerit big grin pentru ca in celelalte browsere in momentul cand faci download iti cere imediat sa alegi locatia unde vrei sa se descarce big grin Ma gandeam ca ai de exemplu Maxthon sau un browser necunoscut...

4 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

Te ajut eu daca vrei prin programul Team Viewer! Te costa o funda!
Y! M:style.alecs

| xey a răspuns:

Dai la : my computer, acolo ti-le da pe ambele da? cauti sa vezi in care ai mai mult loc si in ala descarci