| TudorRadu a întrebat:

De unde stiu daca am telefon Samsung s5230 Star sau Samsung s5230? fundita! please help me

Răspuns Câştigător
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Pei este unul si acelasi. Nu exista NICIO diferenta. happy "star" este doar numele de cod al telefonului. Nu sa precizeaza de fiecare data. AM doi prieteni. Unul are Samsung s5230, iar celalalt Samsung s5230 star si e acelasi lucru am cautat in ambele telefoane si sunt aceleasi chestii. Deci 100% nu exista diferente.happy. fundita puppy dog eyes?

| TudorRadu explică (pentru kiddo3mâncaţiaş):

Pai si acest telefon are wireless?

2 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Samsung S5230 mai este numit si Star, este unul si acelasi telefon.