| Viruss4ever a întrebat:

Deci am de ales intre 3 tablete pc: Motorola Xoom, Acer Iconia Tab a500 si Blackberry Playbook...si n stiu pe care sa o aleg. Spuneti parerile voastre dau >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Si eu sunt de parere ca Xoom este cea mai buna optiune. Insa ti le-am pus pe toate una langa alta ca sa poti sa le analizezi si sa te decizi mai usor. http://event.2parale.ro/......ents/click

2 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Dupa ce m-am uitat pe la specificatiile tehnice, cel mai buna mi se pare Motorola Xoom. Acum ramane sa decizi tu pe care o vrei si care iti place.