| Maraphoenix a întrebat:

Deci am o problema... am dat pe rotita de la mouse ca sa ma duc in jos si in loc sa ma duc in jos s-a micsorat toata imaginea la ecran : scris, poze(eram pe facebook) si daca dadeam in sus se marea imaginea... acum nu stiu ce sa fac imaginea e foarte mica

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Apasa SHIFT + Scroll sus si se va mari iar.
Bafta

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

CTRL+invarti rotita!

| Hirako a răspuns:

Tine apasata tasta " Ctrl " si tragi din nou rotita ( sus sau jos, in functie de marimea dorita ).

| CharlieHarper a răspuns:

Ține apăsat Ctrl și mișcă de rotiță până când revine la dimensiunea rotită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e mică, ţii apăsat pe CTRL şi cu rotiţa de la mouse fixezi mărimea.

| frikk a răspuns:

Cand mai te plimbi cu mouse-ul iti apare o lupa. daca iti apare lupa inchide poza si deschide-o iar.o sa fie ok.

| bitihacy a răspuns:

Tine apasata tasta CTRL si invarte de scroll ( rotita de la mouse) Maresti sau micsorezi imagiea cat vrei.

| Costel_Iftode_1998 a răspuns:

CTRL+ rotita de la mouse
daca vrei sa o faci mai mare dai de rotita in sus, daca vrei sa o faci mai mice dai de rotita in jos

| ElaaElii a răspuns:

Ai facut ceva acolo. De obicei se micsoreaza numai daca dai pe CRTL si apoi pe rotita. Vezi poate ti s'o blocat tasta CTRL