| Alexuţaaa a întrebat:

Ma uitam la pozele prietenilor pe facebook si dintr-o data nu stiu ce am facut si am dar de rotita aia a mouse-ului si am micsorat imaginea foaaaarte taresadnu stiu ce sa fac...pentur ca nu imi place deloc asa.Pls, heeelp.

Răspuns Câştigător
| qweer a răspuns:

Offfffff... stiu de ce ai patit asa
sigur aveai apasat pe Ctrl si asa tu ai dat
de rotitza in jos si s-a micsorat
daca dai de rotitza in sus
se mareste imaginea

daca vrei sa fie la aceeasi marime apesi pe Ctrl + 0(zero) si revine la normal [poti mari imaginea prin Ctrl + "+" si o mai poti micsora prin Ctrl + "-"

app vreau si fundita big grin ti-am raspuns foarte complex si detasat chiar si pentru cea mai micsorat IQbatting eyelashes deci te rog foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte frumos puppy dog eyes fundita crying

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tine apasat CTRL si misca rotita mouse-ului in fata si se mareste. Daca tii apasat CTRL si misti rotita in spate(spre tine) se micsoreaza. Numai bine!

| Aℓex a răspuns:

Heii! Daca ai dat in jos la rotita atunci da click pe imagine si da in sus! sau in partea dreapta este acolo ceva cu marirea sau micsorarea imagineiwinking Funda?

| tazz4 a răspuns:

Da pe ctrl si apoi da iar pe rotita de la mouse. Funda?