| CSelly a întrebat:

Deci cum sa adaug prieteni de pe facebook pe mess un fel de chat de facebook pe mess.O prietena are asa dar nu mai stie cum a facut!FUNDA

6 răspunsuri:
| FyTzE a răspuns:

Instalezi alt yahoo de ex 11 si are optiuna aceasta

| ir3al a răspuns:

Vei avea si tu la fel ca prietena ta, insa pentru. asta trebuie sa ai cativa prieteni (in jur de 20)Daca ti-ai facut facebook zilele astea, iti va aparea si tie in scurt timp

| CSelly explică (pentru ir3al):

Am multi prieteni si mi-am facut foarte de demult facebook-ul

| ir3al a răspuns (pentru CSelly):

Hmm, in cazul acesta nu am nici o idee.Nu sunt eu cu tehnologia :p dar normal asa trebuia sa se intample la Facebook.

| CSelly explică (pentru ir3al):

K mersi in orice caz

| ir3al a răspuns (pentru CSelly):

Imi pare sincer rau ca nu ti-am fost de ajutor! Bafta in continuare!