| CraZyKid`SiSi a întrebat:

Deci.intru pe hi5, incerc sa intru intr-un grup si cica sa incerc mai tarziu. Vreaus a pun poze, sa dau comm, sa adaug descriere la poze, starea mea, detalii despre mine si nimic nu ma lasa...de ce oare?straight face

1 răspuns:
| casmaua a răspuns:

Nu te lasa pentru ca persoana care detine contul de hi5 ori nu accepta comuri si alte chestii nici de la prieteni ori e o defectiune de la cei de la hi5. Si mie mi se intampla asta destul de des(si se mai poate sa numai ai voie sa dai commuri in ziua respectiva pentru ca au si ele o limita la 24 de ore. nu poti sa dai toata ziua comuri.noroc