| KanezuY a întrebat:

am auzit de la cineva ca grupul OffTopic de pe Facebook e cancer, mai exact cica unii se taie si posteaza poze ca sa aiba parte de atentie.Merita sa intru in acest grup?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe grupul ăla găsești doar live-uri și schimburi de like-uri. Și copilași de până la 15 ani care le postează.
Nu știu în ce măsură se ajunge la modul ăsta de attention whoring, dar pot să confirm că grupul e cancer.

1 răspuns:
| Tommy_Tom_1990 a răspuns:

Ceea ce e penibil la tine e faptul ca-ti comentezi la postare si-ti acorzi "fundita". SPERAM SA MORI DE CANCER. Poate asa vei vedea adevaratul sens al cuvantului "cancer".