| Romaniuc_Alina_1990 a întrebat:

Deci.Laptopul meu este Toshiba modelul SATELLITE L50-B-1FM.
Vreau sa vad un film de pe laptop pe televizor iar pentru asta imi trebuie un driver pe care nu il am instalat.Am auzit ca trebuie sa caut pe site-ul laptopului si am sa gasesc acolo toate driverele dar nu ma stiu la chestiile astea.Cei care se stiu, ați putea sa imi da-ti un link de unde sa descarc acel driver?
P.S: nu stiu daca conteaza dar am Windows10.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele iti trebuiesc oricum, indiferent daca vrei sa vezi film pe TV sau nu!

| Alexe_Daniela_1995 a răspuns:

Buna, iti atasez siteul.
http://www.toshiba.com.ro/......s_bios.jsp
Completezi la tip produs notebook, la familie satellite, model satellite l50 sau cum ai tu, sistemul de operare e relevant deci selectezi win 10, tipul de driver probabil video din cate inteleg din problema ta, dai cautare si iei de acolo.

| Romaniuc_Alina_1990 explică (pentru Alexe_Daniela_1995):

La sistem de operare nu apare windows 10 :/

| Romaniuc_Alina_1990 explică (pentru Alexe_Daniela_1995):

Pana la urma la sistem de operare nu am selectat nimic, am dat pe `TOATE` dar nu stiu care e tipul de driver laughing habar nu am cum se numeste