| คℓℓє a întrebat:

Deci mi-am cumparat televizor lcd sony si are mufa usb in care poti baga stick etc...eu am bagat stik-ul cu un film. mi l deschide, pot sa l vizoalizez dar cum bag subtitrarea?(la pc merge cu subtitrarea)winking dau >funditabig grin

Răspuns Câştigător
| campai a răspuns:

Subtitrarea trebuie sa fie integrata in film. Ca sa faci asta singur trebuie sa comvertesti filmul in format. mkv cu programul asta (http://www.bunkus.org/......etup.exe). Doar ca ar fi bine sa te uiti in instructiuni de folosire ce formate video citeste televizorul tau.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tip de film ai pus pe stick... film de 700 MB sau de 4gb?