| Bogdanyoooo a întrebat:

am un televizor LG 32LB5610, am bagat stick-ul in el si cand vreau sa ma uit la un film nu-mi merge subtitrarea, desi ea e bagata. Merge sa ma uit prin stick sau imi trebuie cablu. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sunt doua reguli mari atunci cand vine vorba de un stick pe care se afla filmul cu subtitrare:

1. Tipul de subtitrare (sub, srt, ass etc) sa fie suportat de dispozitiv (in cazul tau, de LG 32LB5610 - gasesti in cartea tehnica detalii sub acest aspect).
2. Se recomanda ca filmul si subtitrarea sa aiba aceeasi denumire. Daca filmul se numeste "Wolf2012", e bine ca si subtitrarea sa se cheme astfel, pentru o detectare automata corecta.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca vrei isi instalez un program poti descarca filme cu tot cu subtitrare