| ghorghe123 a întrebat:

Mi-am bagat intr-un stick un film ca-sa il vad la televizor.L-am bagat in televizor, merge dar nu are subtitrare...Cum pot sa fac sa ii bag subtitrarea?

5 răspunsuri:
| MiNuTz a răspuns:

Descarci subtitrarea de pe net, o pui pe stick, deschizi filmul pe PC, selectezi subtitrarea (sau dai drag&drop pe film) si dupa il pui inapoi in televizor

| DJGE0X a răspuns:

Daca deja ai in acel folder subtitrarea redenumesti filmul dupa subtitrare si televizorul o sa o vada!

| K0sti a răspuns (pentru DJGE0X):

Da subtitrarea dupa film ce are? Tu inversezi picioarele dupa pantofi, sau pantofii dupa picioare?

| DJGE0X a răspuns (pentru K0sti):

Asta mai putin conteaza...

| K0sti a răspuns (pentru DJGE0X):

De obicei subtitrarea trebuie sa aiba numele filmului si nu invers! In plus de asta, trebuie vazut si ce format de subtitrare stie televizorul ala sa citeasca, nu e suficient sa aiba acelasi nume!