| iuly29689 a întrebat:

Deci va rog din suflet! E posibil sa vezi de cat timp ai la block o persoana! Va rog sa ma ajutati! E foarte important. Ma ajuta enorm sa aflu. Va rog!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe ce platforma te intereseaza chestia asta?
din cate stiu eu indiferent ca vorbim de Facebook, whatsapp si terminand cu TPU, nu exista nicio setare sau indiciu care sa iti arate cand ai blocat prima data pe cineva
dar nu le stiu eu pe toate nu?

| iuly29689 explică (pentru Simpatic):

Pe Instagram. am mare nevoie...

| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu ai blocat pe cineva poti vedea asta in setarile tale, la "activity log" pe zile, ce activitati ai facut si cand ai blocat acea persoana.

Dar daca alta persoan te-a blocat pe tine, nu ai cum sa afli vreodata, fiindca nu-ti apare tie acest lucru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți să vezi pe nicăieri informația asta

| ReddY25 a răspuns:

Nu merge