| madalina_9170 a întrebat:

Deodata monitorul meu vede albastru. Stie careva ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Detaliaza cum s-a intimplat de s-a ajuns ca monitorul sa vada albastru.Alimentarea este, deci cauza poate fi in calculator(bios-ul, etc.)

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E vechi? Al meu se face verde-albastrui din cand in cand. Verific cablul, ii dau doua palme si isi revine.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dacă ţi-a apărut o eroare pe ecran albastru probabil trebuie să reinstalezi windowsul.

| Sadd a răspuns:

Poate fi de la piesele din el...sa nu fie eroarea aia albastra cu scris alb...aia e cea mai nasoala happy

| kitty_8919 a răspuns:

Sa il duci la reparat.

| Georgiana95 a răspuns:

E posibil sa ai virusi si mie mi s-a facut albastru si am avut virusihappy

| madalina_9170 explică:

Este LCD, nu mi-a aparut nimic, vede albastrui, vad tot dar albastru am scos cablurile le=am bagat din nou si vede la fel

| andreymoise a răspuns (pentru madalina_9170):

Si al meu vede la fel...tu iai gasit solutie? te rog mult spune-mi si mie