| benflorin a întrebat:

Despre emoticoanele ascunse in Yahoo Messenger, gasisem acum cativa ani un articol (in engleza) despre cum sa faci sa ai toate emoticoanele ascunse in loc sa le mai scrii din alte parti, facuse-m chestia respectiva si le aveam pe toate in acea lista. Daca cineva stie despre ce vorbesc sa dea dea stire.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu ştiu cum să le introduci în lista de messenger.
Însă te poţi uita aici:
http://messenger.yahoo.com/features/hiddenemoticons/

| benflorin explică (pentru Rayyy):

Dupa cum am spus si in text, mai sus "in loc sa le mai scrii din alte parti" eu stiam de astea, dar mersi oricum!

| benflorin explică (pentru Rayyy):

Se pare ca noul messenger are toate emoticoanele ascunse afisate in 3 liste