| Sponsor2011 a întrebat:

Detin un PC i5-3340 (quad core de 3, 2), o placa video R7 370( 4GB, 256 biti), 12GB ram (1333 mhz) si un hard Sata3 de 500GB. Ce sursa imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| Pecheanu_Cosmin_2000_qiiR a răspuns:

Ia-ti o sursa cat de cat buna, ar fi perfect una modulara, cu o eficienta cat mai mare, nu o pocnitoare de la Delux..Incearca asta: http://www.pcgarage.ro/surse/thermaltake/smart-se-530w/

6 răspunsuri:
| Emankonovici a răspuns (pentru CPAElites):

Ieftina si proasta. Daca este poti sa-i recomanzi ceva de calitate.

| Emankonovici a răspuns (pentru CPAElites):

Sponsor2011 http://www.pcgarage.ro/surse/segotep/sg-d600scr/ uite de 600 este o sursa buna, si ieftina.Raport/calitate pret

| CPAElites a răspuns (pentru Emankonovici):

:o Sursa recomandata de tine este si mai ieftina si mai proasta
Degeaba scrie pe ea 600W daca nu scoate nici 350!

Cea recomandata de mine este Certificata Bronze 80+! Da ai inteles?
Nu fa prostia sa cumperi sursa recomandata de " Emankonovici "

| CPAElites a răspuns (pentru Emankonovici):

Aaa si uita-te la amperajul sursei recomandate de tine si dupa uita-te la sursa rec de minewinking
E o diferenta marewinking

| Emankonovici a răspuns:

500 W