| PopescuAndrei1995 a întrebat:

Detin un receptor satelit DOLCE (dv3). Astazi l-am scos din priza pentru ca afara era furtuna si nu voiam sa se arda. Acum l-am bagat in priza si nu a vrut sa se mai aprinda. Tot se aude un ticait in el in continuu. HELP ME!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Chiar nu-mi dau seama ce " ticait in el in continuu". Afisaj/led power ceva dar...
Sună la serviciul de suport tehnic clienţi pentru remediere la numărul de telefon gratuit 0800.836.523 (08008 DOLCE)thumbs up

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Inverseaza stecherul in priza desi nu ar trebui ca asta sa-l afecteze dar s-a mai intamplat.Pe viitor ai un buton in spate ON/OFF.

Vezi aici:

http://www.romtelecom.ro/......lce_HD.pdf

| PopescuAndrei1995 explică (pentru stlucian):

Am incercat, nu merge.

| PopescuAndrei1995 explică (pentru stlucian):

O sa incerc sa sun la romtelecom. Sper sa se rezolve rapid.
MULTUMESC PENTRU RASPUNSURI!

| stlucian a răspuns (pentru PopescuAndrei1995):

Pentru putinthumbs up

| stlucian a răspuns (pentru PopescuAndrei1995):

Chiar nu-mi dau seama ce " ticait in el in continuu". Afisaj/led power ceva dar...
Sună la serviciul de suport tehnic clienţi pentru remediere la numărul de telefon gratuit 0800.836.523 (08008 DOLCE)thumbs up