| BrielNar a întrebat:

Dintr`o data, realizez ca la gadgets`urile mele, vorbind despre cpu si gpu, realizez ca cpu este la 100% usage iar temperatura ajunge la 70-75 grade C. Am cautat pe google diferite rezolvari si nu a mers nici una. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta gratuit si fa o curatenie in registrii si optimizare:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml

| LeMike a răspuns:

Ne poti spune configuratia?

| BrielNar explică (pentru LeMike):

I5 4570 3, 2; gtx 660 geforce, 4 gb ram, win 7 64.

| LeMike a răspuns:

Fa un scan cu antivirusu, un program anti malware. Daca problema continua schimba coolerul de pe procesor sau reformateaza pc-ul

| BrielNar explică (pentru LeMike):

Am rezolvat. Se pare ca mina unu`l cu pc`ul meu, bitcoins. Am gasit virusii cu : drwebcureit. Merci de ajutor.

| LeMike a răspuns (pentru BrielNar):

Cu placerewinking