| RastaTigerKhalifa a întrebat:

Doresc sa fac Upgrade de la Windows 7 la Windows 10.

Intrebare: daca fac Upgrade-ul la Windows 10, imi raman programele instalate si imaginile / muzica de pe Windows 7 sau vor fii sterse?

Ex. programe instalate: Photoshop, Counter-Strike, Steam etc.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Poti alege sa pastrezi totul, poti alege sa pastrezi doar cele importante/dorite de tine sau poti alege sa stergi totul la Upgrade. Deci da, vor ramane.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta de zeci de ori, foloseste functia search!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru K0sti):

Atat de mult sau chinnuit astia de la windows incat sau gandit majoritatea habar n-au sa instaleze un windows hai sa bagam functia upgrade fortat laughing si direct ia tintit pe toti laughing toti botanisti baga botul in update, atata propagada o caruta de bani bagati in el si ei de ce il dau moca?

| K0sti a răspuns (pentru AdrenalinTm):

E na, tu l-ai da moca? Iar prin acel upgrade, pentru ca e moca, se urmareste ceva. Mai exact, aflarea componentelor hardwarea ale calculatorului. Pentru ca e dependent de hardware!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru K0sti):

Aia nu ar fi o mare problema altceva se urmareste aia e doar 1% din ce baze de date face Microsoft despre utilizatori windows

| darius1ka a răspuns:

Eu am facut update la Windows 10 de la 7. toate programele mele au ramas. Windows-ul la mine se misca mai bine decat pe 7, cel putin mie. dar la jocuri e mai greu.Totusi recomand big grin