| EvelPo a întrebat:

Driver wifi windows 8.1 64 biti. Cand am instalat windowsu driverele erau deja toate instalate, ieri driverul de la wifi zicea ca nu mai e compatibil si tot am incercat sa ii descarc alte drivere si nimic. De unde pot descarca un driver wifi bun pentru w8.1 64biti? funda, urgent.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fabricantul la care apartine PC tau dispune de driverele necesare, el va detecta unitatea centrala si tu vei cauta driverul wifi odata ce iti afiseaza datele acestuia

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru EvelPo):

Daca nu ai habar cum se lucreaza cu un pc abtine-te sa pui comentarii de acest gen, gandeste inainte sa vorbesti pentru ca eu am lucrat cu multe PC si stiu despre ce e vorba

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru EvelPo):

Daca nu te multumeste ce ti-am zis sa faci cautal tu si nu mai ai motive sa te plangi ca nu merge, pune mintea la contributie

| K0sti a răspuns (pentru EvelPo):

Driverele ti le ofera producatorul. Daca nu ti le ofera, inseamna ca nu exista! Asa ca te duci la facatorul laptop-ului si cauti driverele.

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru EvelPo):

Repet: "Asa ca te duci la facatorul laptop-ului si cauti driverele." Simplu ca la gradinita! Ti-am dat detaliul de care aveai nevoie!

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru EvelPo):

Pentru putin! Si alta data da detalii. Driverele nu sunt universale, sunt in functie de hardware-ul respectiv si difera in functie de platforma si producator! Succes!

Răspuns utilizator avertizat