| ionut7878 a întrebat:

Dslr, Ce aparat dslr sa-mi cumpar (pentru un incepator), cei care sunt in domeniul aceasta.astept sugestii.si ce obiectiv ar fi de preferat?

2 răspunsuri:
| potzo a răspuns:

NIKON este trendul cel mai puternic printre profesionisti.
Daca prin "pentru incepatori" vrei sa spui ieftin atunci cumpara-ti cel mai ieftin NIKON DSLR. Recomand F64.ro

| IPPetrisor a răspuns:

Ai grija cu service-ul Nikon sau mai exact cu garantia pe care ti-o ofera ei. E de rahat! Trebuie sa platesti orice mic rahat pe care in mod firesc trebuia sa iti fie facut gratuit, adica in baza garantiei!
Totusi, cum a spus si colegul de mai sus, Nikon este trend-ul, dar ramane de vazut daca si necesar pentru noi!winking
Bafta si norocul sa fie cu tine!winking