| Dnse a întrebat:

Pentru un aparat DSLR trebuie neaparat obiectiv de aceeasi firma ca si aparatul?

1 răspuns:
| xBiiaM a răspuns:

Hey. Nu neaparat happy. Daca gasesti ceva ce se potriveste la aparat, e ok (si daca functioneaza). Firma nu conteaza, poti avea orice firma la un aparat DSLRwinking. E ok, am mai folosit si eu. Daca iti iei obiectiv de aceeasi firma cu aparatul te poate costa ceva, pentru ca DSLR are obiective cam sofisticate thinking Insa, trebuia sa iti dea obiectiv la aparat. Nu-i asa?
Oricum, iti poti cumpara de care vrei.