| andreeaoap a întrebat:

Dupa ce ma deconectez de pe facebook imi ramane paroala si adresa de email memorata pe un fond galben. si nu o pot sterge, am sters si istoricul web si parolele salvatede pe chrome, dar nimic tin sa precizez ca nu am setat sa raman conectata...Ce trebuie sa fac? Ajutoor, dac nu sunt acasa poate intra oricine pe facebook-ul meu...

6 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Gresisem intrebarea, vad ca aceasta e mai de actualitate! big grin

Intri in Google Chrome la "setari" -> "setari avansate" -> "stergeti datele de navigare", bifezi "stergeti parolele salvate", pe toata durata (de la inceput), dai "stergeti"...si..cam asta ar fi!

Daca nici asa nu merge, inseamna ca PC-ul are ceva personal cu tine! :p

| andreeaoap explică (pentru Daemoon):

Cred ca nu merge. sad

| Daemoon a răspuns (pentru andreeaoap):

Sigur ar trebui sa mearga asa...pff! thinking

| Daemoon a răspuns (pentru andreeaoap):

Ideea e doar sa stergi complet istoricul, parolele salvate si ce mai e pe acolo, pe toata durata! happy

| andreeaoap explică (pentru Daemoon):

Se pare ca am reusit... Multumesc!

| Daemoon a răspuns (pentru andreeaoap):

Ma bucur sa aud! happy
Sa cresti mare!hee hee