| Jager a întrebat:

De ce mi se sterge istoricul singur? Adica parolele raman salvate, dar istoricul se sterge.
Poate fii de la antivirus? Folosesc BitDefender 2016

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.la antivirus,mai ales daca este activat,iti face optimizare. optimizare inseamna ca iti sterge istoric,memoria cache,elimina spyware,sporeste internetul,curata registrii,fixeaza pictogramele,scaneaza discul,inlatura informatiile private, defragmenteaza registrii, fixeaza vulnerabilitatile, arunca gunoiul, toate astea la un interval de timp. Deci face optimizare ca totul sa fie ok si sistemul sa mearga la capacitate maxima, inclusiv browserele.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Folosesti un program de curatare? El ti-l sterge daca ai bifat "istoric".