| MissMadCokiee a întrebat:

Dupa ce mi-am scanat calculatorul de virusi ce fac cu virusii gasitii?
Am avg anti-virus si nu ma prea pricep eu la chestii din acestea asa ca as vrea sa imi spuna cineva ce sa fac!
Ajutati-ma, va rog!

Răspuns Câştigător
| florin752010 a răspuns:

Ii bagi in carantina, sau dai delete.

5 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Virusii se sterg. Dupa parerea mea Avg-ul nu e asa bun, eu de exemplu am un antivirus(nu-i dau numele, ca poate ma baga la spamhee hee cu care nu am niciun virus). Cauta alt antivirus daca vrei sa nu ai probleeme, mai ales ca acum e vacanta si pustii nu au ce face...

| Petronela a răspuns:

Pai dai delete

| putzulica a răspuns:

O sa apara o fereastra si te itnreaba ce faci cu ei... "cureti, pastrezi, stergi" si alegi u ce vrei sa faci

| MissMadCokiee explică:

Imi cer scuze da mai am o intrebare... ce fac cu warningurile trebuie cumva sa le sterg? mi-a gasit cam 7 din acestea si nu stiu ce sa fac cu ele...Multumesc anticipat! :

| catalin0000001 a răspuns:

Am avut mai demult avg antivirus dar... l-am schimbat (oricum nu prea stiam sa-l folosesc) acum am avira si sunt foarte multumit